Orion

maxresdefault

Obsah: V pátém ročníku se na konci května Harry vydá s kamarády na výlet do Prasinek. Když se z něj večer nevrátí, všichni po něm začnou pátrat, ale po Vyvoleném se slehla zem. Fénixův řád předpokládá, že jej unesl Voldemort, ale jistí si nejsou. Celé prázdniny o něm nic neslyší ani nevědí. O to větší je pro ně překvapení, když se prvního září objeví v Bradavickém expresu. Na první pohled je ale vidět, že je na něm něco jiného. O tom, co se mu stalo, odmítne mluvit a jediné, na čem mu záleží, je jeho nový přítel Draco Malfoy.

Pár: Harry/Draco

Varování: 18+

A jen pro jistotu, kdyby někdo náhodou nevěděl, tak ne, Harryho Pottera nevlastním a povídka nevznikla za účelem finančního obohacení.

Poznámky:

13512101_951787878283231_5527197040678508634_n

Autor: pukingpastilles

„Vidíš to?“ ukázal na noční nebe. Na čele měl starostlivou vrásku, kterou se ale před druhým chlapcem pokoušel skrýt. Stačilo, že si dělal starosti jeden z nich. „To je souhvězdí Orion.“

Ztichlý zámek byl ponořen do tmy, jediný zdroj světla poskytoval měsíc a hvězdy. A pod nimi seděli na zemi dva chlapci a pokoušeli se najít odpovědi. Anebo jen ujištění. Na září byla neobvyklá zima.

„Leží na nebeském rovníku, díky tomu je z části viditelný z celého světa. To znamená, že pokaždé, když se na něj podíváš, budeš vědět, že já ho mohu vidět taky. Tím pádem budeme pořád spolu, bez ohledu na to, zda nás rozdělí.“

Dlouho seděli v tichu, ponořeni do vzpomínek. A nad nimi Orion, který představoval pomyslný střed jejich vesmíru. Možná je osud rozdělí, možná se neubrání. Ve světě bez víry se však rozhodli věřit, že Orion má moc je svázat, i když budou na míle daleko.

Prolog 1/2

Prolog 2/2 

1. Překvapení

2. Důvěra

3. Radost

4. Strach 

5. Vánoce

6. Smutek 

7. Naděje

8. Přátelství

9. Pravda

10. Žárlivost

11. Valentýn

12. Znechucení

13. Zapomnění

14. Šílenství

15. Hněv

16. Obětování

17. Zrada

18. Oslavování

19. Panika 

20. Rok

21. Osamění

22. Ztracení

23. Zatracení 

24. Narozeniny

25. Usmíření

26. Smiřování

27. Odpouštění (si)

28. Loučení

29. Bezvědomí

30. Láska

Epilog 1/2

Epilog 2/2

1 komentář: „Orion

  1. KalamityJane píše:

    Orion čtu na mobilu a z nějakého důvodu se mi tam nedaří přihlásit, abych mohla komentovat u každé kapitoly, tak to chci dát vědět aspoň takto. Jsem zažraná do každého slova, líbí se mi ten koncept „my dva proti zbytku světa“. Zrovna jsem přešla přes intermezzo v podobě ztráty paměti a to mě fakt bavilo, klidně bych to rozpomínání mohla mít delší 😀 bylo to tak hrozně roztomilé a romantické… Co na povídce oceňuju nejvíc je ale zápletka. Velmi mě překvapila identita toho zrádce, můj soukromý tip mířil do řad učitelů. 🙂 Osvěžující je i Severus, který tak hrozně nesnáší Pottera, ale tak hrozně má rád Draca, by pro oba udělal cokoliv 😀 A jeho interakce s poberty jsou taky super. Povídka je krásně vyvážená, napětí, humor, romantika a číst ji je jako pohlazení po duši. Děkuji a moc se těším na celkové rozuzlení.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s