Virgo

 

maxresdefaultObsah: Voldemort zemřel, ale v Anglii byl nastolen kastovní systém. Draco je samozvaný princ Zmijozelu, šéf nejhlubšího pekla, který se svojí dokonalou tváří vypadá jako anděl. Ti, kteří jsou ještě schopni se bránit, se soustředí kolem Pottera, který spíš z nutnosti zaujal jedno z nejvyšších míst na žebříčku hierarchie.

Ředitelem Bradavic je Lucius Malfoy, dosazený ministerstvem. Krvavé bitky jsou na denním pořádku a žádný z učitelů s tím nedokáže nic dělat. Před pár dny byl vydán zákon, kdy musí být každý plebejec označen. Mudlovští studenti jsou chytáni a je jim sekán palec dominantní ruky. Někdo oběsil zmijozelského studenta před vchodem do Velké síně. Harry a Draco již brzy stanou proti sobě, aby ukončili boj. Draco musí Harryho zabít. S podporou otce a všech nadřazených kouzelníků je ve výhodě. Ale nikdo neví – což je trochu problém – že Draco taky miluje a je odhodlaný pro Pottera klidně zemřít. Mráz se plíží po bradavických pozemcích. Hodina H se blíží.

Pár: 😀 no comment, guys!

Varování: no… možná násilí, trochu.

Harryho Pottera nevlastním!!!! A z povídky mám akorát tak dobrý pocit. 

Poznámky: Povídka vznikla jako narozeninový dárek pro úžasnou Kasp. Téma si vybrala sama a můžu říct, že jsem si nebyla úplně jistá, co se z toho vyklube. Měla to původně být jednorázovka – tedy, ona to je jednorázovka, ale trochu se rozrostla, tak jsem ji rozdělila do tří (velmi originálně nazvaných) částí. Takže to tak i berte. Povídka se zabývá pouze vztahem Harryho a Draca a žádné další záležitosti, postavy, problémy neřeší ani se o ně nezajímá. Název byl v tomto případě zcela jasný, vzhledem k tomu, že je Kasp narozená ve znamení panny.

(A Kasp, vím, že jsi říkala, že v současné době je tvoje nej barva tmavě zelená, ale musela jsem nadpis to hodit do červené, ty seš totiž Nebelvír každým coulem).

Asi už jen zbývá říct:

!!!Všechno nejlepší!!! 

Povídka bude uveřejněná 9.9.2017!

Začátek

Prostředek

Konec