Kapitolové

ANDROMEDA aneb BRADAVICKÁ TELENOVELA

ROZEPSÁNO! DRARRY! Voldemort padl a kouzelnický svět byl zachráněn. A tak nezbývá nic jiného, než se vrátit do školy a dostudovat poslední rok. Jenže je jim sedmnáct, cloumají s nimi hormony a konečně se nemusí zabývat válkou, ale vlastními pocity a touhami. A to překvapivě není nic snadného.

SAGITTA

ROZEPSÁNO! DRARRY! Více o díle bude uveřejňováno postupně, jak se autorka rozhodne, o čem to vlastně je a bude. 🙂


CANIS MAJOR

DOKONČENO! DRARRY! První prosincový den je Harry z bezpečnostních důvodů přenesen z Bradavic na Grimmaldovo náměstí. A co hůř bude zde nejspíš nucen strávit i Vánoce. A co nejhůř společnost mu bude dělat jen jedna osoba. Ano, samozřejmě, Harry Potter a Draco Malfoy mají před sebou dlouhý měsíc. Těžko říct jestli se navzájem zabijí, nebo za…. no, uvidíme.

CRUX

DOKONČENO! DRARRY! Bradavice jsou již delší dobu obnoveny. Snape se uzdravil po útoku Naginiho. Hermiona se stala léčitelkou, Ron pracuje na ministerstvu a Draco je bystrozorem. Nejsou sice přátelé, ale jejich vzájemná nevraživost vzala dávno za své. Kouzelnický svět se pomalu, ale jistě vzpamatoval z války. Avšak jedna záhada všem nedá spát. Kam zmizel Harry Potter? Žije vůbec? A jestli ano, kde byl ty tři roky od pádu Pána Zla?

GEMINI

DOKONČENO! DRARRY! Po smrti Siriuse Harry zažívá těžké období a prázdniny v Zobí ulici mu situaci rozhodně neulehčí. Po návratu do Bradavic zjišťuje, že se nemůže opřít ani o ty nejbližší. Jeho spojencem v těžké době se nakonec stane ten nejméně pravděpodobný člověk.

MONOCEROS

DOKONČENO! DRARRY! Jeden den v průběhu sedmi let. Aniž by si to Harry s Dracem uvědomovali, stráví spolu v průběhu studia každého Valentýna. Ze začátku rozhodně ne dobrovolně, ale postupem let se vrací na místa, kde ještě všechno bylo snadné. Nenávidí se, to moc dobře ví. Ale na jeden den v roce se to naučí ignorovat.

ORION

DOKONČENO! DRARRY! Jedna chvíle a všechno se změnilo. Harry zmizel, ale i přes všechnu snahu ho nedokázali najít. Když se pak po třech měsících objeví ve vlaku na cestě do školy, nikdo tomu nechce věřit. Jenže se chová jinak, vypadá jinak a především mu po jeho boku stojí Draco Malfoy. Dřív se nesnášeli, teď se milují. A nikdo neví, jak k tomu došlo.

PHOENIX

DOKONČENO! DRARRY! Život pro Harryho po válce není takový, jaký si vždycky představoval. Zato Draco si nemá na co stěžovat. Stal se lékouzelníkem a dalo by se říct, že se spokojený.

VIRGO

DOKONČENO! DRARRY! Harry a Draco nejspíš naposledy stanou proti sobě. Draco musí Harryho zabít. S podporou otce a všech nadřazených kouzelníků je ve výhodě. Ale nikdo neví – což je trochu problém – že Draco taky miluje a je odhodlaný pro Pottera klidně zemřít. Mráz se plíží po Bradavických pozemcích. Hodina H se blíží.