Jednorázové

10 DŮKAZŮ, ŽE DRACO MALFOY MILUJE HARRYHO POTTERA

DRARRY! Harry začne přesvědčovat Draca, že je do něj Draco zamilovaný. Má dokonce deset důkazů, kterými hodlá Draca přesvědčit. A Draco je zvědavý, chce si je vyslechnout a pak se jim samosebou vysmát.

AŽ SE TONY VRÁTÍ

STONY! Po drtivé prohře jsou členové týmu Avengers zničení. Mnoho jich nepřežilo. A Tony… je pryč. Když se pak objeví další vesmírná loď, všichni si myslí, že se Tony Stark konečně vrátil domů. Jenže stále nikdo nepřichází.

BLÍŽENCI

DRARRY! Hodina Přeměňování, zvídavá Hermiona, jedna otázka a dlouhé vysvětlování. A samozřejmě Harry s Dracem navrch.

JEN ŘEKNI PRAVDU

DRARRY! Draco dlouhé roky lhal a předstíral, ale jednoho dne už toho má prostě dost. A když se ho Potter zeptá, o co mu jde, rozhodne se říct pravdu. Prostě jen tak. I když mu to může ublížit. Anebo taky ne.

MALIČKOSTI

DRARRY CHALLENGE 2016! Téma: Harry má všeho po krk. Je přeci jen obyčejný sedmnáctiletý kluk, u Merlina! Celý kouzelnický svět k němu však vzhlíží s obdivem jako k hrdinovi, který již podruhé porazil Temného Pána, média jej pronásledují na každém kroku a mladé čarodějky se předbíhají, aby se mu co nejvíce zalíbily. A on přitom chce být jen obyčejný kluk, copak se všichni pomátli? …Ne. Někdo se na Harryho přeci jen stále dívá mezi prsty, jeden aristokrat s platinovými vlasy. A právě ten mu již delší dobu v noci nedá spát…

NIKDY JSEM…

DRARRY CHALLENGE 2017! Téma: Halloween. Harry truchlí (den úmrtí rodičů). Draco mu nějak pomůže se s tím vypořádat. Vyprovokuje bitvu? Utěší ho?

PEJSEK NEBO KOČIČKA

DRARRY! Povídka na přání. Draco si chce pořídit kočku, Harry touží po psovi. Ještě před tím však musí vyřešit mnohem závažnější problém. A i když se už nějakou dobu oba tváři, že o nic nejde, jde celkem určitě o všechno.

VČELY

DRARRY! Harry chodí s Ginny a Draco se rozhodne, že je musí za každou cenu rozeštvat. Draco je profesionální hráč famfrpálového družstva a poblíž hřiště jsou včelí úly. Téma, které jsem si při jedné sobotě vylosovala z klobouku.

VSÁZET SE S PANSY (NE)VYPLÁCÍ

DRARRY! Harry prohrál sázku s Pansy a musí teď splnit úkol, který mu zadá. A Pansy po něm chce, aby na Svatého Valentýna ve Velké síni, de facto před celu školou, políbil Draca Malfoye!!! – Za téma děkuju milé a napadité Kasp!

VZPOMEŇ SI NA DRACA

DRARRY! Kratičká povídka o vzpomínkách, které ne vždy musí říkat pravdu. A když neříkají pravdu, lžou. Harry sice Voldemorta porazil, ale ještě ho čeká vzpomenout si pravdu, kterou se rozhodl sám před sebou utajit.

KVŮLI TOBĚ, PRO TEBE

JOHNLOCK CHALLENGE! Téma: To, že Sherlock někdy zmizí za případem i na několik dní a vůbec o sobě nedá vědět, a pak se zase objeví a neřekne k tomu ani slovo, to je celkem běžná věc. Johna to chvilku vytáčí, ale pak nad tím pokaždé mávne rukou, jako nad něčím, co stejně nezmění a je rád, že se Sherlock v pořádku vrátil. Jenže teď to udělá John. Sherlock ho zastihne při rozčileném telefonátu, který ovšem John odmítá komentovat. A následující den je John pryč. Vrátí se po pěti dnech a Sherlockovi se zdá jiný. Zamyšlený, roztěkaný. Sherlock z něj nedokáže vypáčit ani slovo.


JEN IBIŠEK

DRARRY! Dialogová povídka, která začíná hádkou Harryho a Draca a končí… menší hádkou. Povídka vznikla ve spolupráci s Kasp, která na sebe vzala úlohu Draca. A já a Harry jsme se pokoušeli otravného Zmijozela nezabít.

KDO SE PRVNÍ VYSLOVÍ

DRARRY! Napsáno s Kasp během jednoho dne, odstavec po odstavci. Příběh popisující Harryho s Dracem, kteří se jednou potkali u jezera a měli si toho hodně co říct.