Crux

maxresdefault

Obsah: Kouzelnický svět se postupně uzdravuje z války. Hermiona se stala léčitelkou, Ron pracuje na ministerstvu a Draco je bystrozorem. Situace se postupně uklidňuje a staré vztahy nahrazují nové. Avšak jedna záhada všem nedá spát. Kam zmizel Harry Potter? Žije vůbec? A jestli ano, kde byl ty tři roky od pádu Pána Zla?

Poté, co je Draco na jedné z misí zraněn, se rozhodne vybrat si dovolenou a navštívit kamaráda v Austrálii. Jaké je jeho překvapení, když na jedné pláži potká Chlapce, který přežil. Živého a zdravého. A evidentně spokojeného. Zdá se však, že Harry jej nepoznává a nic ze své minulosti si nepamatuje.

Pár: Harry/Draco

Varování: 18+

A jen pro jistotu, kdyby někdo náhodou nevěděl, tak ne, Harryho Pottera nevlastním a povídka nevznikla za účelem finančního obohacení.

Poznámky: Ano, další povídka, která se jmenuje podle souhvězdí. Již jsem to někde psala, ale pro jistotu ještě jednou: Všechny své kapitolové Drarry povídky ponesou název nějakého souhvězdí a to z toho důvodů, že se mi to tak jednoduše líbí a navíc mám rozpracovaných mnoho projektů a takhle mám pocit určitého spojení mezi jednotlivými HP díly. Prostě si na to zvykněte…:D

Jelikož se část příběhu odehrává v Austrálii (ano, Austrálii miluju, to je myslím zřejmé), která má souhvězdí Crux přímo na vlajce, bylo o jméně rozhodnuto.

Povídku můžete ohodnotit na Ffdenik.cz

1. část

2. část

3. část

4. část

1 komentář: „Crux

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s