VYCHÁZÍ NÁM KNÍŽKA!

Ahoj!

V minulých příspěvcích jsem už psala, že teď funguju na stránce SZABI.CZ, kde publikuju originální příběhy se svou partnerkou Evičkou. A hádejte co!

17. 12. 2020 nám vychází naše první společná knížka!

Jmenuje se PÁTÁ MINUTA JE O NÁS a je to LGBT román o dvou klucích. Tak pokud vás tahle tématika baví, snad dáte příběhu šanci. 🙂

DŮLEŽITÉ!

Ahojte smradi!

Ano, ještě žiju. Vím, že jsem se dlouho neozvala, ale na mojí obranu… Makala jsem jako šroub. 🙂 Asi jste si všimli, že často a rána tvořím s Kasp. A poslední rok jsem spolu vytvářely něco velkého a jedinečného.

Konečně můžu říct co. 🙂

Existují nové stránky. Naše stránky, kde budeme od Nového roku uveřejňovat originální tvorbu. Jedná se především o LGBT příběhy, takže si myslím, že byste se tam měli rozhodně přijít podívat. 🙂 A seznámit se s Kaiem a Ethanem.

http://szabi.cz/

Až se Tony vrátí

ads_civil

Hola hej, čurdy. 🙂 Máme tady novou povídku na nečekaný pár. STONY! Když máme po tom Infinity Wars a musíme teď rok čekat. Povídka navazuje na období po bitvě s Thanosem, ale s některými věcmi se…nesere. 😀 Vlastně se zaměřuje jen na vztah Tonyho a Stevea. Jo a na nějakou Kapitán Marvel jsem se vykašlala úplně, protože ji jako postavu neznám.

Za povídku můžete poděkovat Kaps, protože mě do toho KLASICKY uvrtala (to ona musí dobře). Ale nebojete, taky se musela snažit a nic nedostala zadarmo, takže všichni fanoušci STARKER (Tony/Peter) hurá na PROVYPRÁVĚNÍ

Bože, omlouvám se za překlepy, ale… víme jak.

Celý příspěvek

Ve tři ráno

Hlásím, že jsem se po hodně dlouhé době konečně rozhodla založit si druhý blog zaměřený pouze na originální tvorbu. Ona si to taky zaslouží. Takže pokud máte rádi, jak píšu, tak mě můžete sledovat i na blogu Ve tři ráno – má i svůj FB!

Samozřejmě tenhle blog zůstává a konečně jsem se rozhoupala k pokračování Andromedy. Pokusím se ji, co nejrychleji dokončit. 🙂 Držte palečky.

Pejsek nebo kočička

maxresdefault

Krátká jednorázovka na přání. 🙂 Na téma: Draco chce kočku a Harry psa. Ano, přiznávám, že v povídce se řeší hlavně jiné téma, ale pokoušela jsem se, aby i na zvířátka došlo. I když přiznávám, že v konečném důsledku trochu okrajově.

Tak jo, užívejte. A když tak napište koment. Psala jsem hodně v noci, takže případné chyby zkuste omluvit. 🙂 Děkuju, jste nejlepší.
Celý příspěvek

Vsázet s Pansy se (ne)vyplácí

maxresdefault

Valentýna vlastně nikdo nemá rád. Nebo já nikoho, kdo by ho rád měl, neznám. 😀 Ale loni v tuto dobu vycházel Monoceros (no jo… už je to fakt rok!) a teď mám pro Vás takovou trošku delší jednorázovku. Takže se na Valentýna vlastně vždycky docela těším.

A chci říct jedno! Tolik zvracení v žádné Valentýnské povídce asi není.

Užijte si čtení. Buďte s těmi, co máte rádi. Třeba i sami se sebou. 🙂 A dejte si čokoládu a zmrzlinu.
Celý příspěvek

Jen ibišek – 1. část

maxresdefault

Byl to vážně plodný víkend. 🙂 Proto mám pro vás ještě jednu Drarry povídku. Tentokrát dialogovou, kterou jsem napsala ve spolupráci s Kaps.

Já jsem se pro jeden sobotní večer stala Harrym a Kasp se vžila do role Draca. 🙂 Na mém blogu najdete první část povídky. Snad se u ní budete tak dobře bavit tak jako my při psaní.
Celý příspěvek

Včely

maxresdefault

Hola, hola, čurdy moje. 🙂 S Kasp jsme měly pilný víkend a ze srandy jsme se rozhodly napsat dvě takové šílené Drarry povídky.

Nejprve jsme si z klobouku vytáhly, za kterého chlapce máme psát. Na mě vyšel Draco. 🙂 Jako další postavy se měly objevit: Lenka Láskorádová a Ginny Weasleyová. K tomu jsem si vylosovala slova, která jsem musela použít: lopata, med, slib. A jako motto: Prokažte svoji diplomatickou obratnost (což bylo jedno ze štěstíček v koláčcích štěstí). 🙂

A téma, samozřejmě: Harry chodí s Ginny a Draco se rozhodne, že je musí za každou cenu rozeštvat. Draco je profesionální hráč famfrpálového družstva a poblíž hřiště jsou včelí úly. 

Na celou povídku byl časový limit 90 minut. Stihla jsem to jen tak tak a ten konec jsem pak musela trošičku zkrátit. Ale byla to vážně sranda. Pokud takhle v sobotu večer nebudete mít nic lepšího na práci, vřele doporučuju. 🙂

Přečtěte si i povídku od Kasp. Ta si vylosovala opilého Draca. A opilý Draco je vážně k sežrání.
Celý příspěvek

9. Vydržet týden na MANĚ

Rozhodla jsem se, že není na co čekat a že si hned ze začátku roku splním týden na MANĚ. V podstatě to bude takový můj detox od všech sraček, co mám v těle (a že jich tam po Vánocích mám! Zmrzliny, čokolády, cukroví, brambůrky, další brambůrky, tyčinky, křupky, popcorny, muffiny, ještě jedny brambůrky – prostě sračky, chápeme se, ne?). Celý příspěvek