100 HAPPY DAYS (+pochvaly)

aaaaaaaaaaaaaaaAno, ano. Je čas si zase připomenout, proč má být člověk šťastný. Ale tentokrát se i za něco pochválit. Takže každý den napíšu jeden důvod, proč jsem šťastná, a jednu pochvalu. 🙂 Začíná 100 krásný dní (jak jinak).

1. Nejšťastnější jsem dneska byla, když mi moje kuřátko uvařilo super večeři a společně jsme se pak podívaly na GoT. Jakože ano, koukat na seriál od konce je barbarství, ale já mám své dny, takže jsem odhodlaná dělat věci po svém. Nasrat. (29.4.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem dneska dopoledne udělala tolik práce. 🙂 Proti prokrastinaci to bude ještě velký boj, ale je to alespoň začátek. So, good job!

2. Ještě pořád mám své dny, takže úplně nemám své dny. 😀 Chápeme se? Ale i tak bylo dneska pár velice dobrých momentů. Třeba na procházce s Kimi a Evičkou, nejprve pole a louky a povídání o všech bludech světa. Pak psí park, hry na honěnou a nadrženej bígl. A já byla moc šťastná, že mám svou rodinku. (30.4.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem koupila toaleťák. Ono se to jeví jako nic, ale když se člověku do obchodu nechce, jsou taková malá vítězství kolikrát největší na světe.

3. Běhání po lese s Evičkou a Kimi. Bylo to moc super, hlavně hlavně dolů z kopce. (1.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za běhání!

4. Přemýšlím, kdy jsem včera byla nejšťastnější. Hm, nejspíš asi, když jsem se rozhodla, že budu v pohodě, žádný stres a pustila jsem si film. Takže válečka na gauči, lízátko a pohodinda. (2.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za uklizení koupelny. Hurá. 🙂

5. Nejšťastnější jsem byla, když jsem zjistila, že moje lásenka se mnou bude celý týden, protože si vzala dovolenou! Oléé. (3.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem zavolala babičce. Jo, vyslechla jsem si, že bych měla všechno ve svém životě dělat jinak, a co všechno se stalo v Prostřenu, ale jinak pohoodkaaa. 🙂

6. Zase trochu víc jsem poznala jednoho fajn, milé klučíka. Takového trpaslíčka, co musí hodně kmitat nožičkami. A je skvělej! Sice osamnělý, ale to už se brzo změní. #kamaradi #Riley #szabi(4.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za dlouhou procházku s Kimi a Evičkou po lese. A upletla jsem pampeliškový věnec. Byl moc hezký, povedl se.

7. Večer mě docela dost začalo bolet za krkem a nebylo mi nejlíp. Ale jsem moc ráda, že jsem si prostě jen lehla, nestresovala se a prostě jen koukala na seroš. Pohodka. A když pak za mnou přišla moje holka, nešlo nebýt šťastná. (5.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za nestresování. Yes.

8. Celý den byl mega super. Ale strašně šťastná jsem byla ráno, když jsem psala třetí kapitolu. A nevylezla přitom z postele. 🙂 #kane (6.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem upekla cuketovou buchtu a Evičce moc chutnala.

9. Běhání. Já jsem hrozná fouňa. Miluju běhání, ale nenávidím vybíhání. A pak se někdy stává, že se několik měsíců vůbec nevykopu. Což nebyl dnešní případ. Asi má na tom největší podíl Evička, protože mě vždycky vykope z postele. (7.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem si konečně vytrhala obočí. Na to jsem totiž lempl a vždycky se přemlouvám věčnost. Ale dneska jsem prostě vstala a řekla si, že začnu den něčím, co čeho se mi vůbec nechce. A hola hej. Vytrháno. 🙂

10. Večerní lenošení na sedačce společně s novým příběhem a novým hrdinou Damienem. Damien je divoký kluk, co má docela těžký život. Někdy je mi ho trochu líto, jak těžkej příběh jsem mu vymyslela. Ale hrozně mě baví ho vymýšlet a psát. Takže jsem šťastná! (8.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem šla zase běhat, i když jsem byla totálně rozlámaná. A moc mi to nešlo a byla jsem hotová a unavená a obtloustlá, ale vyšla jsem z domu a rozběhla se. A všechno ostatní je jedno, nebo ne?

11. Dlouhý běh po lesíčku. Dokonce jsme vyběhly kopec a pak dlooouhá cesta z kopce, super. (9.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za vymyšlení nového příběhu. Wyatt a Alex a trochu creepy atmoška, ale z ničeho nic, něco tak velkého.

12.  Sobota, procházka a pohodka. 🙂 (10.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem byla s Kimi na velké procházce. A když přišla domů, vypadala hezky unavená.

13. Celý den jsem strávila v posteli a psala. Jupíí. Bylo to super, truper. 🙂 Protože jsem měla otevřené okno, čerstvý vzduch, čaj a psaní. (11.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem si den v posteli nevyčítala. Ono to zní hloupě, ale fakt není. Většinou se totiž rozčiluju, když den proválím, ale tentokrát jsem si řekla no a co. A bylo to super.

14. Ráno jsem si řekla, že nebude žádný stres. V neděli by ani žádný stres být neměl. Takže hezky ránní netflix, film, snídaně a mazlinkování s Evičkou. I ten Kimoun se vesral. 🙂 (12.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem do wordpressu nachystala zbývající kapitoly Páté minuty. 🙂

15. Byla jsem moc šťastná, že jsem došla z pohovoru domů a Kimounek vypadal spokojeně. (13.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem šla na pohovor na novou práci a mám pocit, že jsem zaválela.

16. Být doma je fajn, ale stejně si připadám trochu nevyužitě. Takže se vlastně docela těším do práce. A moje peněženka taky. Takže jsem dneska byla fakt moc šťastná, že jsem dostala práci. Huráá. (14.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem se už ráno rozhodla dát na svoji intuici a nejít na další pohovor. Ignorovala jsem rozum, jen proto, že jsem cítila, že by to tak mělo být. A to je moc dobře.

17. Středa. A hrášek. Hodně hrášku. A jen tak mimochodem, já miluju hrášek. (15.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za psaní. Dopsala jsem další kapitolu a příběh pokračuje rychlostí blesku. Teda… někdy je to hlemýždí blesk, ale stále blesk.

18. Začala jsem číst novou knížku. Cesta pokojného bojovníka. Už jsem viděla film a je to jeden z mých oblíbených. Takový na zamyšlení a motivační. To já moc ráda. A knížka je zatím taky fajn, i když má teda příšerný přebal. 😀 (16.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že kromě psaní se stále pokouším dělat i další věci. Ano, psaní mi zabírá hodně času, ale mimo to stále čtu, luštím sudoku, učím se nové recepty, zkouším cvičit jógu a tak dále.

19.  S Evičkou se nebojíme zkoušet nové věci. A ještě víc nás to sblížilo. (17.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že se snažím učit nové recepty. Dnes jsem dělala brambory opečené na pánvi s okurkem, žampiony a tempehem. Fakt mi to moc chutnalo. Mňamkaaa.

20. Moje lásenka umí moc dobře péct. Takže jsem měla perfektní jablkovej koláč. A šíleně mi chutnal. 🙂 (18.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem psala. Poslední dobou mě dost bolí záda a mám tendenci se na všechno vysrat, ale to se nestalo a já psala. Dobrá práce.

21. Nejvíc šťastná jsem dneska byla, když jsme šli s Evičkou a Kimi na hodně dlouhou prochajdu přes les. Je to super, protože příroda člověka vždycky nádherně uklidní. (19.5.2019)

+ pochvala: Chválím se za to, že jsem dělala všechno proto, abych zabránila bolesti krční páteře. Při psaní jsem nosila nákrčník a neustále jsem se nahřívala a hrozně moc mi to pomohlo. Takže… Mám ze sebe radost, ale doufám, že to jednou bolet konečně přestane.

22. Miluju chvíle s červeným nahřívacím polštářkem. Vzniklo mezi námi velice úzké pouto. V podstatě už patří do rodiny. (20.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem to pondělí přežila. To zní, jako bych chodila do práce, což zatím nechodím, ale i tak jsou pondělí náročná. 🙂

23. Večerní hraní v posteli. Justin a Allan, dva kluci, co ne a ne poslouchat. (21.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem byla s Kimi 2x na velké procházce, přestože mě bolela hodně záda.

24. Nejvíc šťastná jsem dnešní den byla, když jsme byly večer všechny tři na gauči, schované pod dekami, venku pršelo, já psala, Kimi spala a Evička hrála na psku Dishonored. Jo a jedla jsem letos poprvé meruňky. (22.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem dopsala devátou kapitolu, i když mě brutálně bolely záda. Ale nevzdala jsem se a mám to.

25. Boží prochajda s Kimi a pak hraní s Amarem v parku. Amaro je tak vtipný pejsek. 😀 A jak byla pak Kimi tak spokojená. (23.5.2019)

+ pochvala: Chválím se ta úklid bytu. Moc, moc, moc se chválím.

26. Čtu! Ležím v posteli a čtu. No tak můžu být nešťastná? Nemyslím si. (24.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem se objednala k zubařce. Jako čumím, protože to většinou nechávám na poslední chvíli. Ano, Evička na mě kvůli tomu dorážela, ale stejně. 🙂

27. Večerní filmek s bráchou a ségrou. To bylo super. Takže #jurskysvet #t-rex (25.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem zvládla s Kimounkem dojet do Zlína. Hrozně se mi nechtělo, ale nakonec se všechno zvládlo. 🙂

28. Seděla jsem venku na zahrádce, četla Epochu a kecala s bráchou. Stýskalo se mi po Evičce, ale i tak jsem byla moc ráda, že jsem se sourozenci. (26.5.2019)

+pochvala: Chválím se za naprostý klid. I když jsem byla doma a doma je to vždycky náročnější a těžší. Ale já se nedala. Oliva style.

29. Strašně moc happy, když jsem dojela do Brna. Pršelo, hodně. Kimoun smrděl jako mokrý pes…. Vlastně ne jako. Smrděla, protože byla mokrej pes. A já byla konečně doma s lásenkou a všechno bylo naprosto super. (27.5.2019)

+pochvala: Chválím se, že jsem šla k doktorce a nechal si naočkovat tetanovku. Já lempl jsem se nezaklekla a dala jsem to! Jako jsem fakt pyšná na sebe.

30. Ranní probuzení v postýlce. Na tohle jsem se moc těšila. Nikdo ráno neuklízel, já se mohla převalovat a číst a mazlit se s rodinkou. No tak nádhera. Náááádhera. (28.5.2019)

+ pochvala: Chválím se. Dopsala jsem 10. kapitolu Bludů.

31. Dlouhá procházka v dešti a myšlení na Keryho. Kery je totiž jedna moje velká moc velká láska, která ještě nebyla napsaná, ale vymyšlená je už do detailu. Teda skoro. (29.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem zase jednou vzala telefon a zavolala babičce. Ono je to s babičkou a dědou těžké, protože je to s nimi vždycky na dlouhou. A děda neslyší. A babička se ptá na Prostřeno. Ale mám je moc ráda a je dobře, že se snažím jim volat pravidelně.

32. Čtení na balkóně. (30.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem vzala Kimi na očkování a máme to za sebou. 🙂 No nádhera. Všechno je tím pádem vyřešené a já mám z toho velkou radost.

33. Eva odjela do Prahy a potom k rodičům. A mě se táááák stýská. Právě proto jsem se rozhodla, že na sebe budu moc moc hodná. Takže jsem ležela v posteli a koukala na filmy a seroše. Black Mirror, Captain Marvel a ještě nějaký film, který nevím, jak se jmenuje. 😀 (31.5.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem sousedům zvládla nakrmit kočičky. 🙂 No nejsem já nejlepší? Měla jsem z toho trochu strach, protože chodit k cizím lidem není zrovna moje oblíbená činnost, ale hej… Nakonec to šlo levou zadní a ještě jsem se pomazlila. 🙂

34. Psaní. Čekání na Evičku jsem trávila psaním Bludů a napsala jsem další kapitolu. (1.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem to bez Evičky vydržela, protože mám pocit, že jsme srostlé. Že se potřebujeme a jedna bez druhé jsme totálně marné. Ale dneska přijela a konečně jsme zase dvojka. Huráá.

35. Poslední volná neděle před nástupem do nové práce. A já si ji užila. (2.6.2019)

+ pochvala: Chválím, že jsem si večer nachystala věci do práce a nenechala to na poslední chvíli.

36. Je to tady! Po dvou měsících opět nastupuju do práce. Dav měsíce jsem si stěžovala, že už mě to doma nebaví a puf, najednou je to pryč a já si nadávám, že jsem si to víc neužila. Ale co už. Jsem šťastná, že jsem dodržela plán a po dvou měsících nastupuju do práce. (3.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem to zvládla.

37. Včera to bylo na rozjezd. Dneska už na ostro. Jsem šťastná, že tam se mnou je i další holčina, která vypadá naprosto v pohodě. Tak na to nejsem sama. (4.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem to zvládla. Stejně jako včera, ale tak nová práce je vždycky náročná a dneska to bylo fakt otravné. Hraní posraných scének a představování se. Existuje vážně někdo, kdo má tohle rád?

38. Klidný večer u Netflixu. Žádné, že něco musím nebo tak. Ne, pohodka. (5.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem došla z práce a zvládla si uvařit výbornou večeři. Špagety s tofu, rajčetem, avokádem a bazalkou.

39. Procházka po louce a hraní her. (6.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem si našla trochu času a hrála si s Kimounem v parku. Bylo hezky, ale ne horko. Měla jsem balónek, granulky, takže jsme konečně i trochu potrénovaly. Pak za námi došla i Evička a ještě byla hezká procházka.

40.  Poprvé jsem jela trolejbusem z práce, celou dobu jsem četla a nebylo mi špatně. Ole. Jakože tohle je moje velká slabina, ale dneska to bylo jako světlo na konci tunelu. Ano, je to hrůza, ale existuje možnost, že bych mohla přežít. (7.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že mám první týden za sebou. A docela úspěšně. Člověk asi dopředu nemůže vědět, jak to bude, ale zatím ta práce nevypadá jako totální katastrofa.

41. Výlet k přehradě na psí pláž. Ráno jsme vstaly o něco dřív a vyrazily na výlet. Ze začátku jsem už myslela, že tu pláž ani nenajdeme, ale nakonec ani není tak daleko. A Kimoun se krásně vykoupal a vyblbnul. (8.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem ráno vstala dřív.

42. Neděle je bezva den. Neděle je den, kdy se nic nemusí. A já nic nedělala. Nádhera. (9.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem byla v obchodě, nakoupila krabičky a uvařila jídlo na další týden. Bylo to super. 🙂

43. Jsem šťastná, protože tlak byl v pořádku, jedla jsem meloun a vyšla první ukázka Eliase. Mého milovaného Eliase. (10.6.20019)

 + pochvala: Chválím se, že jsem po práci zašla ještě k doktorce a nechala si zkontrolovat tlak. Super. Jsem přesně ten člověk, co všechno nechá na poslední chvíli, takže jsem ráda, že pro teď mám hotovo.

44. Úterý je bezva den a Evička mi donesla z nějaké nové vege restaurace Kabinet nové jídlo. A strašně mi chutilo. Fakt bomba. A já nemusila nic vařit, což je vždycky dobrá zpráva. (11.6.2019)

+pochvala: Chválím se, že jsem ráno v klidu vstala, žádný stres a dojela do práce. Ono to není nic těžkého, ale já se v duchu neděsila, nestresovala…. Prostě dobré.

45. Vyšla první kapitola Eliase Prescotta!!! szabi.cz/neexistence!!! Hurááá. (12.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem celý den moc hezky jedla. Žádné sračky, ovoce, zelenina a pravidelně. A ještě jsem vypila dost vody. Dobře já.

46. Včera vycházela první kapitola a dneska první dopis, což byl taky důvod k oslavě. Na neexistenci jsem se těšila tak dlouho a najednou je to tady. No tak super. (13.6.2019)

+ pochvala: Chválím se za volání s babičkou.

47. Pátek. Nejlepší den v týdnu. Hlavně odpoledne, když je člověk doma. Každý pracující musí souhlasit. A já mám za sebou druhý týden, což je fakt pecka! (14.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem došla domů a neumřela, ale ještě jsem uklidila a tak dál.

48.  Pořád něco s Evičkou řešíme ohledně našich druhých stránek. A dnes nám přišel obrázek, který se má stát podkladem pro naši další knížku. A je to fakt nádherné, takže mám obrovskou radost. (15.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem psala Damiena. Hodného kluka, co trpí Syndromem prvního zakopnutí.

49. Celá neděle byla hlavně o válení se. Takže jsem koukala na film a nic neřešila. (16.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem večer v posteli si hezky napsala týdenní plán. I když jsem byla hodně unavená a chtěla hodně spát.

50. Potkala jsem při cestě z práce Evičku. A to bylo super, protože jsme pak spolu dojely domů. A já šla vyvenčit Kimi, ona uvařila jídlo a pak Netflix. Dokonalá souhra. (17.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem nedělala scény, že je pondělí. Prostě jsem ho na pohodku zvládla a hotovo.

51. Zase jsem potkala Evičku v tramvaji. Tak není to osud? A mně vždycky udělá takovou radost, když jí po dni v práci vidím.(18.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že i když jsem byla totálně hotová, dokázala jsem si nachystat svačinu do práce.

52. Na začátku týdne jsem si udělala týdenní plán. A jeden bod byl: je středa. A dneska je středa a já to zvládla na pohodku, tak mám z toho velkou radost. (19.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že čtu. Cestou z práce i do práce. Přečetla jsem tak za tři týdny už dvě knížky, cože je super, protože většinou nemám na čtení čas. Efektivní využití času. Love it.

53. Většinou když přijdu z práce, nepíšu. Jsem totiž taaak hotová. Snažím se na sebe kvůli tomu nezlobit, ale někdy je to těžší, než se zdá. Ale dneska večer jsem si jen tak na chvíli sedla k počítači a napsala jednu celou scénu. A myslím, že byla fakt dobrá. Tak mám z toho obrovskou radost. (20.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem vzala Kimi na velkou prochajdu a přitom zavolala ségře a trochu s ní pokecala. 🙂

54.  Tak… Je pátek. Jde být nešťastná v pátek? Hm? Nemyslím si. Unavená jsem byla jako cip, to jo, ale JE PÁTEK! (21.6.2019)

+ pochvala:  Chválím se. Panebože! Já se tak chválím, že jsem to zvládla! OMG! Přišla jsem do práce a naprosto nečekaně bylo rozhodnuto, že si zkusím poprvé sednou na linku. Grr. Jako stres to byl šílený, ale já to zvládla! Měla jsem několik hovorů a přežila jsem, ačkoliv mám pocit, že nevím nic. Hlavně ale klid. Já to dám.

55. S Evou (a Kimi, ale ta většinou v takových věcech nikdy neprotestuje) jsem se dohodly, že se přestěhujeme do hor. Máme na to pár let a já už se stejně neuvěřitelně těším. 🙂 Hory a příroda. To bude taková nádhera. (22.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem odpoledne vzala Kimi na delší procházku, protože jsem myslela, že ji odbudu, když byla dopolko. Ale ne! Já se nedala a překonala lenost.

56. Neděle. Probudil mě v noci nádherný, dokonalý déšť. Otevřené okno, bubnování kapek na parapet, schovaná pod peřinou. No tak není to ráj? A pak dlouhé dopolední mazlení se v posteli. (23.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem vůbec nemyslela na práci a neměla depresi, že tam musím jít. To je podle mě totiž to nejhorší. Když se člověk stresuje dopředu a neužije si volno.

57. Nejlepší moment celého dne byla bezesporu procházka s holčičkama. (24.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem vytvořila měsíční plán a mám pocit, že se mi brutálně povedl.

58. Večerní válení po práci a náročném dni u seriálu. Jako Black Mirror je moje number one. A tenhle díl, to byla obzvlášť pecka. (25.6.2019)

+ pochvala: Chválím se za přežití práce a hlavně, že jsem zvládla cestu z práce, protože jet v hromadné dopravě při takovém horku, to je skoro hrdinský kousek.

59. Štěstí je, když člověk přijde hotovej z práce a doma má svoji holku, která mezitím vyvenčila psa a uvařila super čuper oběd!  (26.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem udělala plán vydávání Bludů. 🙂 Takže už se můžu těšit na konkrétní datum. Což se samosebou těším. Stačí už jen… dopsat je, opravit, vytvořit obálku, vymyslet anotaci…

60. Super prochajda s Kimi. A telefonovala jsem s Bárou, která v pátek nastupuje do nemocnice na vyvolávaný porod, takže trochu stres, ale snad jsem ji alespoň trochu uklidnila. (27.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem během školení v práci neusnula, protože to byl docela masakr. Zaprvé mě to vůbec nebavilo, za druhé bylo mega horko a za třetí… mě to nebavilo. Ale neusnula jsem a dokonce jsem sem tam na něco odpověděla, takže uff. Pochvala. A navíc jsem v obědové pauze šíleně moc věcí zařídila.

61. Miluju večery a mluvení s Evičkou. A mazlení. Miluju mazlení. (28.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem poctivě volala Báře a zjišťovala, jak na tom je. Navíc jsem ten den zvládla ještě zavolat Anetě a Sandře, takže snad žádná z kámošek teď nemá pocit, že bych je zanedbávala.

62. Barboře, mojí nej kámošce, se narodil malej Maxík! No tak sláva, všechno cajk. (29.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem psala. Napsala jsem konečně 17. kapitolu (ačkoliv ji ještě budu muset trochu opravit), ale jinak hotovo.

63. Večer v posteli. Vytváření další kapitoly nové připravované knihy. A k tomu všemu super zmrzlina s arašídovým máslem. Naprostá pohoda. A navíc… scény, které jsme napsaly, se mi náramně líbily. Jako fakt pecka! (30.6.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem na Szabi stránce konečně upravila sekci knihy, protože jsem se k tomu furt neměla. Zabralo mi to sice hrozně moc času (ne, že by tam bylo tolik práce, ale nemohla jsem na to přijít), ale je to HOTOVO.

64.  Super, že jsem zvládla první den v práci a taky už šlo do tuhého, protože školení končí. Ale byla jsem odpolko šťastná, že všechno tak nějak prošlo a já se nesložila. (1.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem vůbec ráno odešla do práce a napsala test. Hrozně se mi do toho nechtělo, ale já se nevzdala.

65. Letošní horka jsou opravdu velice horká, ale jsem ráda, že večer už se to celkem dá. A dneska jsem přitom volala s babičkou a jsem ráda, že jsem to udělala. Protože jsem si s babičkou docela dobře pokecala. (2.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem si v práci uklidila pracovní stůl. 🙂

66. Tento den byl obzvlášť těžký. Došla jsem domů z práce a trochu jsem si únavou i brekla, ale byla jsem moc šťastná, že jsem našla někoho, kdo mě podpoří za každé situace. A obejme mě a donese mi zmrzlinu a je se mnou. (3.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem šla brzo spát.

67. Nejkrásnější okamžik, když člověka čekají tři skvělé dny volna. A přijde domů a je s pejskem a všechno je super. 🙂 Hurá. A do práce až v pondělí a já chci skákat radostí. Tak skáču. (4.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem dneska odcházela do práce v docela dobré náladě. Ono se to zdá snadné, ale po včerejšku jsem byla docela hotová.

68. Už hodně dlouho jsem se tak hodně dlouho neválela v posteli. Po každodenním brzkém vstávání jsem konečně mohla ležet a šušnit se a být happy. (5.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem se ráno vydala na nákup. Bez většího reptání.

69. Super skvělý den, kdy jsme s Evičkou udělaly hromadu práce. A já psala mega těžkou kapitolu, která mě moc bavila a ještě mám pocit, že se docela dost dobře podařila. (6.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem si poctivě zacvičila.

70. Přišla jsem z procházky, venku moc hezky, ale ne horko, a moje holka mi udělala super skvělé lívance na snídaní. S domácím jahodovým džemem a borůvkami. No lahoda největší. (7.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že se o sebe starám. Cvičím, hlídám si tlak, starám se o pleť…

71. Tenhle den hledat štěstí bylo náročnější, ale… došla jsem domů a to se počítá. (8.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem v práci přijala 62 hovorů a nezbláznila se z toho. Měla jsem chvílemi i slzy na krajíčku, ale nakonec je to jenom práce. A i když je vyčerpávající a náročná a těžká, vím, že jednou skončí.

72. Mám radost, protože jsem došla zničená z práce a doma mě čekala lidská životní láska a psí životní láska a já pak vzala tu psí na hezkou procházku. A dokonce i bolest hlavy povolila. (9.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem se na všechno nevysrala. Je to tak.

73. Doma mě čekal nechystaný oběd, což bylo super překvápko. Mňamka!(10.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že neustále se snažíme s naší stránkou posouvat dál a hledat nové a lepší způsoby propagace.

74. Večer u Stranger things. Prej pustíme si první díl a… Ha, o šest dílů později jsem se bála jít se psem. (11.7.2019)

+ pochvala: Chválím se za večerní venčení, ačkoliv jsem strašpytel a byla jsem posraná za ušima.

75. Pátek OLÉÉÉ! Pátek!!! (12.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem zvládla celý týden, i když jsem to chtěla mockrát vzdát.

76. Ráno hezká procházka s holkama. Úplná pohodička a pak super snídaně a psaní. (13.7.2019)

+ pochvala: Chválím se za cvičeníčko!!! I s Evičkou, tak jsem se trochu styděla.

77. Večerní válečka u televize s popcornem. Stranger things, deka a no stress at all. Perfektní zakončení týdne. (14.7.2019)

+ pochvala: Chválím se za dopsání předposlední kapitoly. 🙂

78. Začínám nenávidět pondělí, což je asi pro většinu pracujících normální. Ale já je nenávidím hodně a tak jsem došla k zásadnímu rozhodnutí. A učinilo mě šťastnou. Vážně hodně. (15.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem vzala konečně ty fotky Kiminky z práce.

79. Ranní mazleníčko a chlupy v puse. (16. 7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem dokázala telefonovat s kámoškou a předstírat, že mě zajímá něco, co mě absolutně nezajímá. Ale ona měla radost, tak aspoň něco.

80.  Nejspíš začíná nová etapa mého života, jsem z toho hrozně nervózní, dokonce bych ani nemohla říct šťastná. Jen nervózní, ale zároveň… Něco to je, něco to znamená, takže jo, myslím, že je důležité to tady napsat. (17.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že to zkouším. Pořád dokola. Najít cestu JAK.

81. Řekla jsem, že to zkusím. Seděla jsem na sklopeném záchodě a řekla, že to prostě zkusím! Fuck yeah.  (18.7.2019)

+ pochvala: Chválím se za velký úklid, i když bylo horko jako blázen. A taky za prochajdu s Kimi.

82. Sranda v únikovce. 😀 Já, sestra a brácha jsem byly na únikovce a jak se mi nechtělo, tak to nakonec bylo super. Ven jsme se nedostali, pravděpodobně bychom tam vevnitř chcípli, ale hej, smáli jsme se a o to šlo. No ne? (19.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem na únikovku šla a nenechala se zviklat svou leností, protože nakonec to stálo za to.

83. Hraní her. A jednou jsem vyhrála, tak hurá! (20.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem se tak hezky věnovala sestřičce a bráškovi.

84. Odpolední válení u Artuše. Naprostá pohodička. (21.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem zvládla týden. se všemi těžkými rozhodnutími a tak dál.

85. Ten pocit, když se člověku do něčeho nechce, ale on se prostě rozhodne, že to musí dát. A pak to fakt dá! K nezaplacení!  (22.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem šla s Kimi na veterinu a nenechala to jen tak. A taky se chválím, že jsem ji nechala odjet, protože jsem myslela, že to nezvládnu. Brečela jsem jako kůň. A to jela jen na prázdniny k babičce. Jsem máčka.

86. Ehm! Kdo dopsal novelu? Kdo dal Damienovi konec a prostě zaválel? Jááá!! Já ano já! Dopsat něco většího, vlastně i menšího je vždycky dobrý pocit. 🙂 (23.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem psala a nemyslela na Kimi, ačkoliv se mi moc stýskalo. A byla jsem ve městě a vyřídila další důležitou věc, takže super.

87. Ha! Tak pozor, po dvou letech se zdá, že mám zub konečně v pořádku. I když… špatná zpráva je, že ty bolesti, které v něm cítím, jsou prý spíš psychické. Tak bezva. Ale hlavně, že zub je v pohodě. 🙂 To je to hlavní. (24.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem byla u zubařky. 🙂

88. Den: Vezmi si snoubenku do práce. 🙂 Jedla jsem třešně a všechno bylo awesome.  (25.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem celý den jezdila po městě v totální horku a nebylo mi špatně. To znamená, že jsem správně pila a to je u mě docela výkon.

89. Bazén a koupání! Bylo to mega super! Po tak dlouhé době si pořádně zaplavat stálo rozhodně za to. A jak šťastná jsem byla. Omg. Já miluju plavání a vodu a plavání a vodu. (26.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem celý den neseděly doma a taky něco podnikly.

90. Běhání v dešti a ležení pod stromem a zírání na oblohu. (27.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem zvládla den, protože na mě něco lezlo. A měla jsem „atmosféru“ v puse. Blech.

91. Snídaně! Nebo brunch, kdoví, v super restauraci. Vzaly jsme si notebooky a makaly a jedly. Jo a Jonáš dostal Planetku, jen ji musí pravidelně zalévat. (28.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem něco dělaly, ale zároveň, jak jsem došly domů, tak se nic nepřehánělo. V neděli se totiž nemá nic přehánět. To je pravidlo.

92. Omg. Jak já byla šťastná, když jsem dělala obálky pro povídky. 😀 Miluju vylepšovat naše stránky. (29.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem dopsala vůbec 1. verzi scénáře EVER. Jsem na sebe hrozně moc pyšná.

93. Čtu hrozně zajímavou knížku a je to super. O kreativitě. Šíleně mě to motivuje ke psaní. (30.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem na poště dokázala poskládat krabici. Ono to zní pitomě, ale všechny ženské za přepážkou na mě čuměli a já byla nervózní a je to těžší, než se zdá!

94. Hezký pohodový den. Cvičila jsem jógu, uvařila si a večer mazleníčko. (31.7.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem dorazila do města na schůzku v kavárně.

95.  Miluju, když má moje kuřátko dovolenou a je se mnou doma. Sice se mi stýskalo po Kimi, která byla stále na prázdninách, ale jinak to bylo super. Tancovala jsem. (1.8.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem dopsala Vojtu!

96. Krásné dopoledne s Evičkou v tetovacím salónu. (2.8.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem přece jen něco udělala. Jako nebylo toho moc, ale každý krok dopředu je pokrok. A mám schválený první scénář a to je úžasný pocit.

97. Docela dobrá oslava u babičky. Akorát jsem se zase přežrala jako blázen. 😀  (3.8.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem ráno vstala a odjela do Zlína, protože se mi fakt hodně nechtělo vstávat. Ale nakonec se všechno zvládlo. A ve vlaku jsem pak psala jako divá. Což je super.

98. Nejlepší zážitek byl přijít domů, dát si oběd a pak veganský magnum a koukat na Netflix. Celá rodina zase pohromadě. (4.8.2019)

+pochvala: Chválím se, že jsem dojela domů úplně v pohodě. Docela rychle to uteklo, akorát jsem po cestě nepsala, protože to trochu hopsalo.

99. Moc hezký den. Dala jsem si pizzu, byla se párkrát projít venku, chvíli psala, koukala na telku a byla to hrozná pohodička.(5.8.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem psala.

100.  Narodil se Koda! (6.8.2019)

+ pochvala: Chválím se, že jsem se nezalekla a povykládala si s jednou fajn moc holkou a zásadních životních otázkách.

101. BONUS Když si zpětně čtu tuhle výzvu, tak jedna věc je z toho naprosto evidentní. Mám neuvěřitelné štěstí, obrovské štěstí, že mám tu nejlepší rodinu pod sluncem. A to je fakt. Mám tu nejlepší rodinu. Heč! A jsem s nimi tak strašně moc šťastná. Nic jiného od života nepotřebuju. A přeju to všem, aby tady ten pocit zažili.

+ pochvala: Chválím se, že jsem tuhle výzvu zvládla. 🙂 Občas to bylo velice náročné, ale nakonec jsme u konce a to je nádherný pocit.